Design Development CZ

Stavime nové a velmi zajímavé projekty

City Loft

City Loft

Lokalita: v blízkosti metra Palmovka

Atraktivní menší loftové bydlení typu 1 + kk ve skvělé lokalitě v dosahu centra Prahy. Novostavba je zároveň koncipována jako nízkoenergetická a ekologická. Standardy bytu kladou důraz na vysokou kvalitu a design. Jedinečná poloha nabízí široké možnosti volno časových aktivit a občanské vybavenosti.

Moderní bydlení přímo u metra

Pronájem: začátek roku 2021

city-loft.cz

Rezidence atmosfera

Rezidence atmosfera

Lokalita: V blizkosti Metro Flora

Atraktivní loftové bydlení v bývalé továrně ve skvělé lokalitě v dosahu centra Prahy. Dům je zároveň koncipován jako nízkoenergetický a ekologický. Standardy bytu kladou důraz na vysokou kvalitu a design. Jedinečná poloha nabízí široké možnosti volnočasových aktivit a občanské vybavenosti.

Moderní bydlení v bývalé továrně v širším centru Prahy

Pronájem: konec roku 2019

rezidence-atmosfera.cz

Realizované projekty

SUMAVSKY DVUR

Šumavský Dvůr III. etapa

Jedná se o pokračování unikátního projektu v CHKO Šumava, třetí budova, která uzavírá "dvůr". Projekt vyniká svou diskrétností. Je zde menší počet bytů se samostatnými vstupy. Pro tuto dřevostavbu je typická její centrální věžička. Krásné výhledy, byty s pohledovým dřevem, trámové stropy, dřevěné dveře, dřevěné třívrstvé podlahy aj.

Dokončeno, prodáno

www.sumavskydvur.cz

Zahrada Grebovky

Zahrada Grébovky

Lokalita: Na rozhraní Vinohrad a Vršovic

Náš další projekt se nachází u luxusního známého parku Grébovka nebo-li Havlíčkovy sady. Luxusní novostavba menšího charakteru. Dobře zasazená do proluky. Splňuje veškeré moderní nadstandardy této doby včetně podzemních garáží. Krásné moderní byty budou mít blízko k dopravě, odpočinku, tak i k občanské vybavenosti.

Vhodné pro: Rodiny s dětmi, které chtějí změnit svůj životní styl a posunout se do doby moderního bydlení. A zároveň chtějí být pár kroků od parku, dopravy, obchodů, školy i např. domova důchodců.

Dokončeno, prodáno

www.zahradagrebovky.cz

U Zlaté Hortenzie

U Zlaté Hortenzie

Lokalita: Na rozhraní Vinohrad a Vršovic

Realizujeme projekt, který spojuje historický dům s moderním designem.

Historii Prahy, která přiláká velké množství lidí z celého světa, by si Praha měla zachovat. V rámci této myšlenky jsme odkoupili činžovní dům, který kompletně, důkladně a citlivě zrekonstruujeme. Výsledkem bude skvěle zachovaná fasáda, ovšem výborně zateplená, dále chodby v duchu staré doby a v bytech nabídneme zákazníkům vynikající nadstandard, hodný evropské metropole. Výborné dopravní spojení s jedinečnou městskou vybaveností a v neposlední řadě nabídne také nádherné výhledy do okolí.

Vhodné pro: Milovníky tradic a zároveň luxusního a moderního bydlení, kteří chtějí být v centru městského dění.

Dokončeno, prodáno

www.zlatahortenzie.cz

SUMAVSKY DVUR

Šumavský Dvůr II. etapa

SBToolCZ SBToolCZ SBToolCZ Projekt roku 2012

Převzali jsme II. etapu projektu Šumavský dvůr. Unikátní horské apartmány zasazené do CHKO Šumava. Jedná se o dřevostavbu výborného architektonického a materiálového zpracování (šumavský kámen, kanadský modřín…). Projekt oceněný ČKAIT plzeňského kraje. I tento projekt získal nízkoenergetický certifikát SbTool.

Dokončeno, prodáno

www.sumavskydvur.cz

X-LOFT

PROJEKT X-LOFT I.etapa

SBToolCZ Projekt roku 2011 BEFFA

Atraktivní loftové bydlení ve skvělé lokalitě v dosahu centra Prahy. Novostavba je zároveň koncipována jako nízkoenergetická a ekologická. Standardy bytu kladou důraz na vysokou kvalitu a design. Jedinečná poloha nabízí široké možnosti volnočasových aktivit a občanské vybavenosti.

Dokončeno, prodáno

www.x-loft.cz

X-LOFT

PROJEKT X-LOFT II. a III. Etapa

SBToolCZ Projekt roku 2012 BEFFA CZGBC

Navazující etapa po úspěšném projektu X-LOFT je již také oceněna ekonomicko-energetickým certifikátem SbToll jako předcházející I. Etapa tohoto projektu.

Dokončeno, prodáno

www.x-loft.cz

ACADEMIC LOFT

ACADEMIC LOFT

Loftové půdní byty se nacházejí v blízkosti centra Plzně. Nadčasový design interiérů splňuje veškeré nároky na současný trend bydlení. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, přičemž zvláštní pozornost byla věnována izolaci střechy a zachování prvků původní architektury v exteriéru domu. Vhodné i jako investice např. pro studenty, sportovce, aktivní lidi.

Dokončeno, prodáno